PowerCube Original

Dodejte svému domovu či kanceláři elegantní a funkční rozbočovač PowerCube Original. PowerCube Original je jedinečné řešení nepřehledných prodlužovacích kabelů. Atraktivní design a moderní křivky se stanou ozdobou vašeho domova či kanceláře. Moderní barevné sladění se hodí do každého interiéru.

PowerCube Original nabízí 5 zásuvek (250 V~, 16 A, 3680 W), dětskou pojistku a uzemnění. Zásuvky se vzájemně neblokují a nepřekážejí. Jednoduchá možnost kombinace s ostatními PowerCube verzemi.
Barva: Zelená, modrá, červená, šedá
Hmotnost: 0.227 kg
Rozměry balení: 7.7 x 7.7 x 11.7 cm
Vstupní napětí: 110 – 250V; 16A
Počet výstupů: 5
Počet USB portů: 0
Kabel: Ne
Montážní dok: Ne
Uzemnění: Ano
Dětská pojistka: Ano

Reflexní pásky s plnobarevným potiskem

Reflexní svinovací pásek na ruku včetně plnobarevného tisku na nebo pod svrchní reflexní folii. Normu EN 13356 splňuje stříbrná a žlutá barva s tiskem pod reflexní vrstvu. Cena včetně plnobarevného tisku. Baleno hromadně v kartonu. Individuální balení do sáčku na vyžádání. Minimální množství pro objednání od 500 ks.

Rozměry: 34 × 3 cm.

Cena 14,50 Kč/ks bez DPH.

Čistítka na displey mobilního telefonu, tabletu, …

Dnes již neodmyslitelným doplňkem každého telefonu s dotykovým displejem jsou samolepící textilní čistítka. Jedná se o velmi praktickou pomůcku, kterou lze mít kdykoli po ruce. Díky spodní silikonové vrstvě je možné ho opakovaně použít, silikon perfektně přilne k povrchu telefonu a nezanechá žádné stopy. Vrchní textilní vrstva je vyrobena z jemného mikrovlákna, které zajistí, že nedojde k poškrábání displeje a displej bude dokonale vyčištěný. Čistítka se na textilní straně tisknou digitálním plnobarevným tiskem, lze vyrobit jakýkoli tvar dle přání zákazníka.

VS Tanganika sada sekáčku na bylinky a dřevěného prkénka

Praktická sada sekáčku na bylinky a dřevěného prkénka. Tento set je skvělým dárkem pro všechny, kdo si potrpí při vaření na čerstvé suroviny. Bylinky dnes pěstuje už skoro každý, a tak by tento skvělý set neměl chybět v žádné kuchyni. Sekáček ve tvaru houpačky umožní rychlé a pohodlné krájení bylinek na jemné kousky. Sada je balena v dárkové krabičce Vanilla Season. Cena 499,00 Kč bez DPH.

Máte dotaz? Neváhejte a kontaktujte nás

Odeslat poptávkusmazat