Čaje, káva

REKSEL kvalitní čaj a káva

V nabídce naleznete širokou škálu čistých čajů (zelených, bílých, černých, bylinných, oolongů), ale i ochucených či aromatizovaných čajových, bylinných i ovocných směsí z čajů pěstovaných především v Asii, Africe, Austrálii a Jižní Americe. Čaje můžou být sypané, porcované, v papírových nebo zajímavých plechových krabičkách, případně jako dárkový balíček včetně příslušenství k přípravě čaje.

Nabídka obsahuje výběrové kávy z Brazílie, Kolumbie, Guatemaly, Keni, Indonésie a Etiopie které patří mezi kávovou špičku, dále kávové směsi a také populární aromatizovanou kávu. Samozřejmostí je také velký výběr příslušenství pro přípravu kávy.

Dárkové balíčky

REKSEL čaje, kávy a dárkové balení na míru

Dárkové balíčky s kvalitními a poctivě vyrobenými potravinami české rodinné firmy Via Delicia. Balíčky jsou stylově zabalené, s možností přidání dekorace podle vašeho přání, vložit vzkaz či firemní komplimentku.

Balíčky můžou být vyhotoveny na míru i s jinými produkty za naší nabídky.

Víno, destiláty

Nabízíme vína Vinařství sv. Barbora nacházející se ve viniční trati Hrubé pole – vinařská obec Ratíškovice. Vhodná struktura půdy spolu s teplým podnebím tzv. Moravské sahary s minimálním množstvím srážek poskytují skvělý základ pro vyzrávání jak bílých tak modrých odrůd révy vinné.  Rajhradská klášterní vína ze znojemské a velkopavlovické vinařské oblasti. U vína z vinařství Pavlovín nabízíme zdarma umístění loga na vinětu. Ze zahraničních vín jako příklad uvádíme argentinské víno Malbec, jehož 0,375 ml verze je zvlášť oblíbená do dárkových balíčků s paštikami a dalšími pochutinami.

Z destilátů nabízíme především oblíbené rumy, koňaky a whisky nejvyšší kvality původem z Dominikánské republiky, Kuby, Kostariky, Kolumbie, Argentiny …

Samozřejmostí jsou dárková balení vín i destilátů s možností doplnění o další pochutiny.

Galerie

Máte dotaz? Neváhejte a kontaktujte nás