MIMOŘÁDNÉ SLEVY NA REKLAMNÍ PŘEDMĚTY A PROPISKY – zašlete poptávku na email selinger@reksel.cz nebo přes kontaktní formulář viz níže. Nabídku zašleme obratem.

ZDARMA – doprava, korektury a zapůjčení vzorků!

U skladových položek dodání zboží včetně potisku do týdne – od října dle dohody!

Reklamní předměty katalog

V nabídce jsou zahrnuty nejrůznější kategorie reklamních předmětů – levné rozdávačky, praktické psací potřeby, nářadí, cestovní i nákupní tašky, čepice, deštníky a reklamní předměty do domácnosti. Dále vybavení pro trávení volného času jako jsou sportovní lahve, plážové doplňky, koupelové a kosmetické sady. V neposlední řadě textil – trička, sportovní trička, mikiny, vesty bundy. To vše v levnějších variantách i zboží od značek Pierre Cardin, Parker, Charles Dickens, Paul Bocuse, Solingen, Swarovski, Slazenger, Victorinox a spousta dalších.

Reklamní předměty katalog

V nabídce jsou zahrnuty nejrůznější kategorie reklamních předmětů.

Katalog Hidea Excursion

Reklamní předměty katalog

REKSEL ekologické reklamní předměty COOL

V nabídce jsou zahrnuty nejrůznější kategorie reklamních předmětů, především ekologické reklamní předměty.

Propisky

Nabídka zahrnuje propisky a sady propisek od nejlevnějších plastových, přes širokou nabídku kvalitních reklamních, až po designové a značkové. Pro náročné zákazníky nabízíme možnost speciálních barev, barevných kombinací, individuálních tvarů klipů. Samozřejmostí je kompletní nabídka tiskových technologií.

USB a powerbanky

Reklamní USB flash disky a powerbanky s možností označení logem (od 100 ks je laserový popis, potisk až do 3 barev, ražba zdarma). Ideální pro obchodní partnery, zákazníky nebo jako propagační předmět pro veletrhy, kongresy nebo tiskovou konferenci. Možnost výroby individuálního USB dle Vašeho přání např. ve tvaru loga nebo produktu.

 

Máte dotaz? Neváhejte a kontaktujte nás