MIMOŘÁDNÉ SLEVY NA KALENDÁŘE A DIÁŘE – zašlete poptávku na e-mail selinger@reksel.cz nebo přes kontaktní formulář viz níže. Nabídku zašleme obratem.

ZDARMA – doprava, korektury a zapůjčení vzorků!

U skladových položek dodání zboží včetně potisku do týdne – od října dle dohody!

Kalendáře, diáře, novoročenky – Helma

REKSEL kalendáře, diáře a novoročenky 2024 - Helma365

V nabídce najdete nástěnné kalendáře s širokou tématikou v mnoha rozměrech, oblíbené stolní kalendáře, denní, týdenní, plánovací a kapesní diáře s moderními povrchy v atraktivních barvách a praktických velikostech, novoročenky a firemní plánovací notesy hodné pro každodenní plánování. V rámci doplňkových služeb je možnost sestavení desek diáře z mnoha stylů šití a typů povrchů, digitální plnobarevný potisk stojánku, případně vlastní titulní list kalendáře.

Kalendáře, diáře – Presco

REKSEL kalendáře, diáře a novoročenky 2024 - PRESCO

V nabídce najdete nástěnné kalendáře s širokou tématikou v mnoha rozměrech, oblíbené stolní kalendáře, denní, týdenní, plánovací a kapesní diáře s moderními povrchy v atraktivních barvách a praktických velikostech a firemní plánovací notesy hodné pro každodenní plánování.

Individuální kalendáře a diáře „na míru“

Reklamní kalendáře, diáře, notesy i novoročenky pro vás zpracujeme individuálně na základě Vašich požadavků. Kalendáře v rozmanitých formátech doplněných dodanými fotografiemi nebo motivy a individuálně zpracovaným kalendáriem. Stejně tak diáře s možností obálky ve vlastím designu, potiskem předsádek, reklamních vloženým listů, případně záložky s firemním motivem. Desky diáře můžou být až celoplošně plnobarevně digitálně potištěny.

Vše široké škále materiálů a finálních povrchových úprav, samozřejmostí je opatření logem.

Máte dotaz? Neváhejte a kontaktujte nás